Selamlar herkese,

Gazi Üniversitesi Turizm rehberliği mezunuyum, daha önceleri Belarus-Minsk’e gelerek bir süre eğitim almıştım… Eğitim aldığım süreçte okulda Murat Bayraktar ile tanıştım, kendisini ilk olarak okulun öğrencisi zannetmiştim fakat kendisi WORD PLATINUM Eğitim Danışmanlık firmasının sahibiymiş, bir süre sohbet ettikten sonra anladım ki kendisi öğrencileri ile gerçekten birebir ve yakından ilgili. Eğitimimi tamamladıktan sonra bir sonraki dönemde tekrar gelmek için kendisi ile iletişime geçtim. Kendisi ile görüşmelerimiz sonucu kış dönemi için hızlı bir şekilde işlemlerimin tamamlanmasında yardımcı oldu. İlk olarak 6 aylık süreç için anlaşmalarımızı yaptık. Hizmetlerinde neler yazıyorsa hepsi harfiyen oldu. Havaalanında VIP araç ile karşılamadan  , hastanede ki işlemlere kadar birebir kendisi yanımızda oldu. 6 aylık süreç sonucunda kendisi ile yaptığımız ufak bir müzakere sonucunda eğitimime 5 ay daha ilave ettim. İşlemler hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşti. Kendisinin verdiği net ve kesin cevaplar ona olan güveni daha da arttırıyor. Hizmetleri tartışmaya gerek yok bence, kendisi sıkça okula gelip bizlerle yakından ilgileniyor gelemediği zamanlarda telefon ile kendisi bizler ile iletişim haline geçiyor. En büyük avantaj kendinin burada yaşıyor olması ve ofisinin merkezde bulunması.

Eğitime gelecek olursak okul ve öğretmenler oldukça tecrübeliler , sınıflar farklı ülkelerden öğrenciler ile dolu. Öğretmenler bizlere dili öğrete bilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Çeşitli ders içi ve ders  dışı aktiviteler ile bizlerin pratik yapmasını sağlıyorlar. Yurtlar ise 3 ve 2 şer kişilik dairelerden oluşuyor. Ortak alan olarak mutfak tuvalet ve banyo mevcut. Apart tarzında sessiz sakin ve güvenilir bir ortam sağlıyor size. Okul ve yurt aynı metro hattı üzerinde olduğu için ulaşım açısından bir sıkıntı yok. Yurdun etrafında avmler, sinemalar, çeşitli restoranlar ve parklar mevcut,

Ülke ise geldiğiniz andan itibaren sizi bir sakinlik ve huzur karşılıyor.  Evet ülke fazlası ile kuralcı ama bu kurallar sayesinde güvenli ve huzurlu bir ortam mevcut. Sinemalar , tiyatrolar , bale ve opera gösterileri, buz hokeyi ve basketbol maçları gibi sürekli aktiviteler mevcut. Şehir hayatı oldukça gençler için hızlı ve hareketli, yabancı olmanın bir avantajı sayesinde kolay arkadaşlıklar kurup  rusça pratik yapmak basit. Her zaman söylüyorum siz insanlara ne niyetle yaklaşırsanız onlarda size o şekilde karşılık verirler.

Murat Beyden ve aldığım hizmetlerden çok memnum, bir daha gelecek olursam kesinlikle ilk tercihim WORD PLATINUM olacaktır. Sizlerede kesinlikle tavsiye ediyorum.

Saygılarımla

BARKIN AKGÜL

Administrator