Belarus Rusça Dil Okulu Fiyatları

Belarus dil okulu fiyatlari

Belarus Rusça dil eğitimi almak için en çok tercih edilen ülkeler arasındadır. Ülkede öğrencilere birçok olanak sunulmaktadır. Türkiye dahil olmak üzere Dünyanın birçok yerinden öğrenciler Belarus’ta rusça dil okullarında eğitim almaktadır. Üniversite Öğrenciler için çeşitli seviyelerde eğitim hedeflerine uygun şekilde farklı dil eğitim programları mevcuttur. Üniversiteyi Rusça eğtim veren bir Üniversitede devam etmek istyen giriş seviyesinden başlayanlar için Belarus’ta Rusça dil eğitimi rusça dil kursu yeterlilik programları vardır. Programı başarı ile tamamlayan öğrenciler eğitimlerine Rusça olarak devam edebilir.

Belarus Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Öğrencilerin hedef ve seviyesine göre Belarus Rusça dil okulu fiyatları değişmektedir. Word Platinum International, eğitim danışmanlık ve öğrenci yerleştirme hizmet firması olarak farklı seçenekler sunuyoruz. Fiyatı etkilyen bazı faktörler; eğitim almak istediğiniz okul ve eğitimizin süresi ayrıca eğitiminiz tamamlana kadar vize, uçak  bileti ve konaklama gibi masraflar olacaktır.

Paket eğitim programlarımızdan yararlanmanız durumunda tek fiyat ile eğitim süresince boyunca eğitiminiz için gerekli tüm masraflarınızı kapsamaktadır.

Belarus merkezli ve deneyimli bir firma olarak gerekli çeviri, bürokrası, vize ve diğer işlemlerde sağladımız kolaylıklardan ötürü birçok öğrencimiz paket fiyatlandırmayı terih etmektedir.

Belarus Devlet Teknoloji Üniversitesi Güz, Kış ve Yaz Dönemi Rusça Dil Okulu Paket Program Fiyatları  

 1 Ay Rusça Kursu Paket Programı   80 Akademik Ders Saati $1120

 2 Ay Rusça Kursu Paket Programı 160 Akademik Ders Saati $1610

 3 Ay Rusça Kursu Paket Programı 222 Akademik Ders Saati $1810

 5 Ay Rusça Kursu Paket Programı 380 Akademik Ders Saati $2510

 6 Ay Rusça Kursu Paket Programı 444 Akademik Ders Saati $2810

 9 Ay Rusça Kursu Paket Programı 644 Akademik Ders Saati $3510

Belarus Devlet Teknoloji Üniversitesi 22 KASIM başlangıçlı kış dönemi rusça kursları için 1 KASIM son başvuru tarihidir! Ayrıca 150 usd extra erken kayıt indirimlerini kaçırmayın!

Minsk Devlet Dil Üniversitesi Güz, Kış ve Yaz Dönemi Rusça Dil Okulu Paket Program Fiyatları  

  1 Rusça Kursu Ay Paket Programı   80 Akademik Ders Saati $1395

  2 Ay Rusça Kursu Paket Programı 160 Akademik Ders Saati $1895

  3 Ay Rusça Kursu Paket Programı 240 Akademik Ders Saati $2195

  5 Ay Rusça Kursu Paket Programı 400 Akademik Ders Saati $2995

  6 Ay Rusça Kursu Paket Programı 480 Akademik Ders Saati $3195

10 Ay Rusça Kursu Paket Programı 800 Akademik Ders Saati $4120

Minsk Devlet Dil Üniversitesi  3 OCAK başlangıçlı kış dönemi rusça kursları için 1 ARALIK son başvuru tarihidir! Ayrıca 150 usd extra erken kayıt indirimlerini kaçırmayın!