Rusça Dil Kursları

Yabancı dil bilmek önemlidir. Özellikle günümüzde rusça bilmek, kurallarına uygun konuşabilmek çok önemlidir. Rusçayı konuşulduğu topraklarda yaşayarak, çok hızlı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız sizi Minsk‘teki merkezimize davet ediyoruz! Merkezimizde dersler üniversitelerde en tecrübeli Rusça öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. 2-3 ay içinde Rusça konuşmaya başlayacağınızın teminatını vermekle beraber kurslarımıza gelip hem rusça dilini öğrenmek hem yeni arkadaşları bulmak için çok fazla imkanlarınız olacağını bilmenizi isteriz!

Belarus‘ta rusça eğitiminde önemle Minsk Devlet Dil Üniversitesini öneriyoruz. Çünkü bünyesinde bulunan rus dili edebiyatı fakültesi ve uzman rusça eğitim kadrosu ile Belarus’ta rusça eğitiminde rakipsiz liderdir. Ayrıca yılın her dönemi devam eden farklı seviyelerde 15’in üzerinde farklı rusça kursu grubu buna en etkili cevaptır. Yabancı dil, dil eğitimi veren üniversitelerde dil üniversitelerinde öğrenilir.

Minsk’te Rusça dil kursu süreleri 1 ile 12 ay arasında isteğinize göre değişir. Rusça kurslarında temel eğitim ders kitapları eğitim alınacak üniversite tarafından verilmektedir. Yardımcı ek kitaplara ihtiyaç duyulursa sizler tarafından temin edilmektedir. Rusça kursları akademik eğitim dönemini kapsar. Ayrıca rusça yaz kursları 1 ile 3 ay arasında değişmektedir. Yaz tatil dönemini kapsamaktadır. Rusça kurslarımız günde 4 saat haftada 20 saat ayda 80 saat olarak ve ayda 96 saat olarak anlaşmalı olduğumuz üniversiteler de uzman eğitim kadroları tarafından verilmektedir.

Sınıf mevcutları 4 ila 12 öğrenci arasında dönem uzunluklarına göre kişi sayıları değişmektedir. Minskte Rusça dil kursları için yaş sınırı aranmamaktadır. Rusça kurslarımızda farklı dil din ırk öğrenciler olabileceği gibi sadece bizim öğrencilerimiz gruplarımız olabilmektedir. Minskte Rusça kursu dönemleri boyunca çevre gezileri müze gezileri seminerler konferanslar düzenlenmektedir.

Ayrıca özel birebir rusça kurslarımız için firmamızla iletişime geçiniz. ( 1 hafta 10 akademik ders saati, 20 akademik ders saati )

 

Bu Kış Sezonu Minsk Rusça Kurslarımız,