Minsk Rusça Kursu

Word Platinum İnternational Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Şirketi minskegitim.com olarak Belarus Minsk merkezli şirketimiz öncelikle Minsk’te anlaşmalı olduğumuz devlet üniversiteleri vede özel üniversitelerde Minsk Rusça kursu düzenlemektedir. Rusça dil kurslarımız uzman öğretim görevlileri tarafından rusça olarak verilmektedir. Rusçayı rusça mantığıyla konuşulduğu topraklarda duyarak konuşarak öğrenmek en mantıklı ve faydalı alternatiftir. Minsk Rusça kursları günde 4 akademik saat olarak üniversite binalarında verilmektedir. Haftada 5 gün olmak üzere ayda 80 yada 96 saat olarak üniversitelerimize göre değişmektedir. Rusça dil kursları Minsk’te üniversitelerde farklı danışman firmaların fiyat farkları gereğince, üniversite yönetimleriyle anlaşmalarından dolayı saat  sayılarak kurs dönemleri zamanından erken bitebilir, yada az ders saati uzun zaman düzenlenebilir. Dikkat etmek gereklidir. Bizim anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde ay ve saat baz alınarak rusça eğitimi verilir ve ayrıca paket programlarımız kesindir. Eğitim süresi uzadıkça saat azalması kesinlikle yoktur.

Tüm eğitim rusça kitapları üniversiteler tarafından verilmektedir. Rusça dil kurslarımız çevre gezileri müze gezileri fuar sergi gezileri konferanslar ile bir  bütün halindedir. Minsk’te MİNSK EĞİTİM ile rusça kursu Belarus kültürü şehir ve insan yaşamları ile iç içe bir programı içermektedir. Rusça dil kurslarımıza başlamadan önce öğretmenlerimiz tarafından seviye tespit sınavı yapılarak seviyenize göre gruplar oluşturulmaktadır. Minsk Rusça Kursu dil kurslarımızda yaş sınırı aranmamaktadır. Herhangi bir diploma zorunluluğu yoktur.

 

Ayrıca özel birebir rusça kurslarımız için firmamızla iletişime geçiniz. ( 1 hafta 10 akademik ders saati, 20 akademik ders saati )

Minsk Rusça Kursu Üniversiteleri

Minsk Devlet Dil Üniversitesi

Belaarus Devlet Teknoloji Üniversitesi

Minsk Yenilik Üniversitesi

Belarus Devlet Üniversitesi

Belarus Devlet Ekonomi Üniversitesi

 Rusça kursu başlangıç tarihinden en geç 30 gün önce başvuruların yapılması gereklidir.

minsk rusça kursu dil fakültesi