Minsk Rusça Dil Okulu Fiyatları

Minsk Rusça Dil Okulu Fiyatları

Minsk Rusça Dil Okulu Fiyatları

Seçim yapacağınız okula göre değişmektedir aşağıda bu fiyatlara örnekleri görebilirsiniz. Fiyatlarımı, vize, konaklama, eğitim, çeviri, karşılama gibi hizmletleri kapsamaktadır. Minsk’te yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak eğtiminiz süresince tüm soru ve ihtiyaç durumunda yanınızdayız. Dil okulu fiyatlarını etkileyen en büyük nedenlerinden biri eğtim almak istediğiniz süre olup Rusça dil okullarında 3 aylık bir eğtim almanız önermekteyiz. 3 ay sonunda çok iyi bir Rusça altyapısına sahip olursunuz.

Rusça dil eğitimi için Minsk’te birçok okul arasından seçim yapabilirsiniz. Fiyat, konaklama, eğtim almak istediğiniz tarihler ve mevkii gibi detaylara göre size en uygun dil olkulunda Rusça dil eğitiminize başlayabilirsiniz. Word Platinum Internatioal eğitim danışmanlık firması olarak bügüne kadar binden fazla öğrenciyi dil okulu ve Üniversitelerinde kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı olduk.

 Belarus Devlet Teknoloji Üniversitesi Rusça Dil Okulu Paket Program Fiyatları

  1 AY (   80 SA. ) $1220

  2 AY ( 160 SA. ) $1720

  3 AY ( 222 SA. ) $1975

  4 AY ( 302 SA. ) $2425

  5 AY ( 380 SA. ) $2675

  6 AY ( 444 SA. ) $2975

  9 AY ( 644 SA. ) $3675

Belarus Devlet Teknoloji Üniversitesi 11 EYLÜL 2023 başlangıçlı güz dönemi rusça kursları için 20 AĞUSTOS 2023 son başvuru tarihidir! 

Word Platinum International Eğitim Danışmanlık Şirketi olarak hedefimiz Belarus’ta yüksek eğitim, rusça dil kursu almak isteyen kişilerin amaç ve isteklerine ve koşullarına uygun eğitim programlarına, rusça dil okullarına  yerleşmesini sağlamaktır. Bu amaçla şirketimiz her bütçeye uygun kurs, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Farklı süreler ve danışmanlık hizmetleri için firmamızla mutlaka iletişime geçiniz.

Belarus Minsk Devlet Dil Üniversitesi Rusça Dil Okulu Paket Program Fiyatları

  1 AY (   80 SA. ) $1495

  2 AY ( 160 SA. ) $1995

  3 AY ( 240 SA. ) $2360

  4 AY ( 320 SA. ) $2910

  5 AY ( 400 SA. ) $3160

  6 AY ( 480 SA. ) $3360

10 AY ( 800 SA. ) $4285

Minsk Devlet Dil Üniversitesi  1 AĞUSTOS 2023 başlangıçlı yaz dönemi rusça kursları için 1 TEMMUZ 2023 son başvuru tarihidir! 

Rusça Öğrenmenin Önemi

 

Rusçanın günümüzün en önemli turizm ve ticaret dillerinden biri olduğunu artık bütün otoriteler tarafından kabul edilmektedir. Rusça öğrenmek için artık son derece konforlu ve ucuz maliyetli bir seçeneğiniz daha var. Son dönemlerde Rusya’da artan maliyetler, Ukraynadaki siyasal karışıklık savaş ortamı çok sayıda öğrenciyi Belarus’a yönlendirmektedir. Eski Sovyetler Birliği’nin eğitim başkenti olan Minsk’te çok sayıda üniversite bulunmakta vede Türk öğrencileri Rusça hazırlık sınıflarına ve rusça kurslarına  kabul etmektedir. Rusça öğrenmek zaman gerektiren bir eğitim seçeneğidir. Bu nedenle Belarus üniversitelerinin hazırlık sınıfları çok avantajlı olmaktadır. Rusça konuşulduğu topraklarda yaşanılarak öğrenilecek bir dildir. Rusça hazırlık programı bir akademik yıl  9–10 ay süren rusça eğitim programıdır. Program sonunda rus diline tamamen hâkim olacak, rusçayı mükemmel biçimde konuşabileceksiniz. Tabi ki bunda en önemli etken, günlük olarak dilin konuşulduğu bir ortamda bulunacak yaşayacak ve sürekli pratik yapabilecek olmanızdır. Minsk Rusça dil okulu fiyatları bir çok Rusça eğtim verilen ülkeye göre fiyatları daha cazip olup sosyal olarak öğrenciler için daha avantajlıdır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.