RUSÇA DİLİ

Rusça, dünyada büyük bir topluluk tarafından çok geniş bir coğrafya üzerinde konuşulmakta olan ve son dönemlerde ülkemizde de son derece değer ve önem kazanmış ve tüm sektörlerde yaygınlaşmakta olan bir dildir. Son dönemde Rusya, Eski Doğu Bloku ve Orta Asya ülkeleriyle süratle çoğalan ticari, kültürel, ekonomik ve turizme dayalı ilişkilerimiz ile ülkemizde birçok alanda rusça bilen kalifiye veya kalifiye edilecek insan kaynağına ihtiyaç duyulmaktadır. İçinde bulunduğumuz şu dönemde özellikle turizm sektöründe oteller ve seyahat acenteleri rusça bilen personel konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar. Bu nedenlerle başta turizm sektörü olmak üzere pek çok sektörde rusça bilen kişiler çok kolay iş bulmakta ve aranan kişi olmaktadır.

Rusçayı Belarus’ta Üniversiteler’de Türkiye’den Daha Ekonomik Daha Kolay  Yaşayarak Sürekli Konuşarak  Öğrenebilirsiniz.

Belarus Üniversiteleri, rusça öğrenmek isteyenler için kaliteli bir eğitim huzurlu güvenli bir ortam ve çok ekonomik koşullar sunmaktadır. Son yılların uluslararası pazar olarak kabul edilen Rusya gerek yapılan iş ortaklıkları, gerekse turizminin yaygınlaşması nedeniyle ülkemize giriş yapan rus turist sayısının artması ve bunun sonucunda rusça konuşabilen  elemana duyulan ihtiyaç rusçayı son yılların en çok tercih edilen dilleri arasına yerleştirmiştir. Belarus‘ta Minsk‘te her yaştan her kesim için geliştirilen rusça dil kurslarına katılarak sizde piyasadaki yerinizi şimdiden belirleyebiliesiniz.