Merhabalar,

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ingilizce öğretmenliği ikinci sınıf öğrencisiyim. İkinci yabancı dil eğitimimi Rusça almaya karar verdiğimden beri rus diliyle ilgiliyim. Bir dili ancak konuşabiliyorsam o dili biliyorum diyebilirim bu yüzden pratiğin dil öğrenimindeki yerini çok önemsiyorum. Rusça yaz kurslarını araştırırken karşıma Word Platinum çıktı. Şirket yetkilisi Murat Bayraktar öğrenmek istediğim tüm bilgilere gerek kendisi yanıtlayarak gerek daha önce burada bulunmuş öğrencilere yönlendirerek ulaşmamı sağladı. Minsk’e geldiğimde havaalanında karşıladı; ulaşım, iletişim ve konaklama işlemlerimle bizzat ilgilendi, şehir turu yaptırdı ve daha sonra da üniversiteye kaydımı yaptırdı. Minsk’te kaldığım süre boyunca benimle sürekli iletişim halindeydi her sorumu en kısa sürede yanıtladı ve şehre adapte olabilmemde çok yardımcı oldu. Geçirdiğim ufak sağlık problemini ivedilikle çözüme kavuşturdu ve bu süreçte bizzat benimle ilgilendi.
Minsk huzurlu, güvenli ve oldukça renkli bir şehir. Biz gençler için sürekli aktiviteler mevcut. Ulaşım çok kolay ve düzenli. İnsanlar yardım sever ve sıcakkanlı onlarla pratik yapmak oldukça eğlenceli.
Okulda öğretmenlerimiz dile adapte olma aşamasında çok anlayışlı ve yardım severler. Dersler oldukça verimli ve eğlenceli geçiyor. Öğrenir öğrenmez pratiğini yapmak da dil bilinci kazandırıyor.
Murat Bey işini severek ve mükemmel bir şekilde yapan güvenilir bir danışman ve şirket yöneticisi. Word Platinum’u seçtiğim için son derece memnunum ve sizlerin de seçmesini şiddetle tavsiye ederim.

Deniz Kürkçü

Administrator