Merhaba Arkadaşlar;
Biz 3 arkadaş İstanbul Aydın Üniversitesinde rusça mütercim tercumanlık bölümünde öğrenim görüyoruz. Rusçamızı geliştirmek adına yurt dışı kurslarını araştırırken www.minskegitim.com Word Platinum şirketi ile karşılaştık. Firma yetkilisi Murat Beyle görüşmelerimizin ardından güvenilir bir firma olduğuna karar verdik (ki bu konuda yanılmadığımızı daha sonra gördük) ve böylelikle Belarus maceramız başlamış oldu. Görüşmelerimizde söylediği gibi Murat Bey tüm sorunlarımızla ve gerekli tüm işlemler ile bizzat ilgilendi. Vize, uçak bileti alımı, yurt ve okula kayıt işlemleriyle bizzat kendisi ilgilendi ve bu sayede bize hiçbir iş yükü olmadı. Minsk’te kaldığımız süre boyunca kendisine her an ulaşabildik.
Minsk Devlet Dil Üniversitesi’nde kaldığımız 2 ay süresince kaliteli öğretmenlerle çok güzel bir öğrenim gördük. Rusçamıza büyük katkısı olduğunda hemfikiriz. Belarus’tan ayrılırken yine Murat Bey bizzat bütün işlemlerimizle ilgilendi.
Minsk sakin, güvenli, yemyeşil, kültür ve sanat konusunda dopdolu bir şehir. Güvenlik konusunu vurgulamak istiyoruz çünkü kaldığımız süre boyunca bu konuda hiçbir sorunla karşılaşmadık.
Bir daha Belarus’a gitmek istersek yineWord Platinum’u tercih ederiz. Sizinde böyle bir eğitim alma düşünceniz varsa gitmenizi içtenlikle tavsiye ederiz. Murat Beyede bu vesileyle bir kez daha teşekkür ederiz.
Sıla Alparslan
Beril Esin Öztekin
Özgenur Argun
Administrator