Merhaba

Word Platinum Eğitim Danışmanlık firması ile 6 Ay süreli Belarus’ta bulundum. Minsk Devlet Dil üniversitesinde rusça dil eğitimi aldım.
İnternet araştırmalarım esnasında bulduğum Word Platinum Eğitim Danışmanlık firmasıyla irtibata geçtikten sonra, Murat Bey’in ilgisi karşısında başka herhangi bir firma arama ihtiyaci duymadım. Acele bir şekilde karar vermiş olmama rağmen işlemlerim çok kısa sürede halledildi.
Ülkeye ayak bastığımda ise son model özel bir araç ile havalimanindan bizzat Murat Bey tarafından alınıp yurda yerleştirildim.
Yurt beklediğimin çok üzerinde çıktı.
6 ay süre içerisinde ülkede hiçbir problem yaşamadım.Belarus son derece güvenli bir ülke.Daha önce St.Petersburg’da 2 ay kalmıştım ve rahatlık ,güvenlik ,huzur anlamında burası inanilmaz farkli.Sokağa çıkarken başıma birşey gelirmi yada polis çevirip birşey sorarmı endişesi kesinlikle yok.
6 ay içerisinde ne bir polis birşey sordu nede herhangi bir yerde olaya denk geldim.
6 aylık maceranın sonunda bir şirket sahibi degilde bir abi kazanmis oldum.
Çünkü Murat Bey’in benimle ve diğer arkadaşlarımla ilişkisi patron müşteri mantığının çok ötesinde oldu.
Hava şartlarından dolayi bir ara hastalandim ve bir hafta hastanede yatmak zorunda kaldim.Ve şunu bütün samimiyetimle söylüyorum ki Murat Bey (Abi) istisnasız her gün yanıma geldi.Her gün 3 yada 4 kere aradı .Hastane yemeklerini sevmediğim için yemek bile getirdi.
6 aylık bir tecrübenin sonunda iyiki Bayraktar Danismanlik firmasi ile gelmisim diyorum.Ve kesinlikle tavsiye ederim.Murat Bey bütün işlemleri titiz şekilde yürüten bir şirket sahibi.Ayrica kendisinin de direk Belarus’ta yaşaması işin en önemli ve güzel boyutu.Bu,bir probleminiz olduğunda hiç zaman kaybetmeden direk 1. kişiyle irtibata geçmeniz demek.
Teşekkürler Word Platinum!!!
Sefa Karavus

Administrator